Beseda s SFC Opava

Dnes k nám zavítali nejen fotbalisté, ale i zástupci realizačního týmu SFC Opava, aby se podělili o fotbalové zážitky a zkušenosti ze své sportovní kariéry. Naše děti se zapojily do diskuze a jak hráči, tak trenéři ochotně odpovídali na zvídavé dotazy související se sportovním i osobním životem. Hráči na závěr trpělivě rozdali podpisy a vyfotili se s našimi žáky. Děkujeme všem zúčastněným za příjemně strávené odpoledne.

Isabel Marešová

O besedě si můžete přečíst také na stránkách SFC Opava. Odkaz viz níže.

https://sfc.cz/article/5501-Serie-besed-s-zaky-zakladnich-skol-tentokrat-zavitala-na-ZS-T-G-Masaryka?fbclid=IwAR3qCWjU4ZfbEIdatvnisGsrIAqrRCoYGo2BFAl-CO8KzUv0HRE6ePP5mRo_aem_AR-f-XLKsabpiZwPGBguwHrAuAbY45QVUvwJY4KXNFDQBzX1PoPA0WfueBbXlU0cZzQsKE_IvSW-j1t9zn0XpOle


Podobné aktuality

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti
Jeho práce znají všichni občané Opavy.  Prochází kolem nich v Městských sadech, v Kateřinkách, na Jasel.. více
Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den