Advent na ZŠ TGM

Živý betlém, koledy i zabijačka. Příchod adventu jsme letos oslavili ve velkém stylu. První prosincové odpoledne patřilo na ulici Mírová i Riegrova již tradiční předvánočním zábavě.

Na 1. stupni proběhly tvořivé dílničky, v rámci kterých si mohly děti vyrobit nejrůznější ozdůbky, velký úspěch zaznamenalo představení Živý betlém, jež v altánu na zahradě školy sehrála 6. A. Nechyběla ani tradiční kavárnička nebo prodejní výstavka vánočních dekorací.

Riegrova se pak rozezněla vánočními koledami u betlému, který vlastnoručně vyřezali naši žáci. Příchozí si mohli pochutnat na zabijačkových specialitách ze školního kotlíku a na nealkoholickém punči nebo si zakoupit adventní svícen či perníček. Rodiče tak měli skvělou příležitost setkat se s učiteli a popovídat si s nimi.


Podobné aktuality

Pět zlatých a jedna stříbrná na atletickém čtyřboji družin
Triumfální sportovní výkony předvedli ve středu 7. června žáci školní družiny na atletickém čtyřboji školních družin, .. více
Fotbalisté vybojovali stříbro
Dne 30. května se uskutečnil fotbalový turnaj školních družin okresu Opava, který pořádala ŠD Otická. Turnaj proběhl n.. více
Přehlídka dramatické tvorby
V úterý 23. května proběhla v Loutkovém divadle v Opavě přehlídka dramatické tvorby školních družin a klubů, kterou ji.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den