Advent na ZŠ TGM

Živý betlém, koledy i zabijačka. Příchod adventu jsme letos oslavili ve velkém stylu. První prosincové odpoledne patřilo na ulici Mírová i Riegrova již tradiční předvánočním zábavě.

Na 1. stupni proběhly tvořivé dílničky, v rámci kterých si mohly děti vyrobit nejrůznější ozdůbky, velký úspěch zaznamenalo představení Živý betlém, jež v altánu na zahradě školy sehrála 6. A. Nechyběla ani tradiční kavárnička nebo prodejní výstavka vánočních dekorací.

Riegrova se pak rozezněla vánočními koledami u betlému, který vlastnoručně vyřezali naši žáci. Příchozí si mohli pochutnat na zabijačkových specialitách ze školního kotlíku a na nealkoholickém punči nebo si zakoupit adventní svícen či perníček. Rodiče tak měli skvělou příležitost setkat se s učiteli a popovídat si s nimi.


Podobné aktuality

Den otevřených dveří
Základní škola T. G. Masaryka Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 19. března. Budete m.. více
Advent na naší škole
Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.Na 1. stupni na Mírové ulici .. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den