Advent na naší škole

Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.
Na 1. stupni na Mírové ulici proběhly tvořivé dílničky, v rámci kterých si mohly děti vyrobit nejrůznější ozdůbky, velký úspěch zaznamenalo představení Živý betlém, jež v altánu na zahradě školy sehrála 4. B. Nechyběla ani tradiční kavárnička nebo prodejní výstavka vánočních dekorací. Riegrova se pak rozezněla vánočními koledami u betlému, který vlastnoručně vyřezali naši žáci. Příchozí si mohli pochutnat na zabijačkových specialitách ze školního kotlíku a na nealkoholickém punči nebo si zakoupit adventní svícen či perníček. Rodiče tak měli skvělou příležitost setkat se s učiteli a popovídat si s nimi.
Děkujeme všem za návštěvu naší vánoční akce a rodičům za příspěvky, které pomohly k příjemné atmosféře!


Podobné aktuality

Den otevřených dveří
Základní škola T. G. Masaryka Vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v úterý 19. března. Budete m.. více
Zahráli jsme si piškvorky
Školní družina při ZŠ Otická pořádala ve středu 6. prosince turnaj v piškvorkách. Turnaje se také zúčastnili žáci naši.. více
Mikulášský aerobik stříbrný a bronzový
V pondělí 4. prosince se v Opavě ve ŠD Vrchní uskutečnila pohybová soutěž – Mikulášský aerobik. Soutěži.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den