Advent na naší škole

Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.
Na 1. stupni na Mírové ulici proběhly tvořivé dílničky, v rámci kterých si mohly děti vyrobit nejrůznější ozdůbky, velký úspěch zaznamenalo představení Živý betlém, jež v altánu na zahradě školy sehrála 4. B. Nechyběla ani tradiční kavárnička nebo prodejní výstavka vánočních dekorací. Riegrova se pak rozezněla vánočními koledami u betlému, který vlastnoručně vyřezali naši žáci. Příchozí si mohli pochutnat na zabijačkových specialitách ze školního kotlíku a na nealkoholickém punči nebo si zakoupit adventní svícen či perníček. Rodiče tak měli skvělou příležitost setkat se s učiteli a popovídat si s nimi.
Děkujeme všem za návštěvu naší vánoční akce a rodičům za příspěvky, které pomohly k příjemné atmosféře!


Podobné aktuality

Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více
Na Zahradní slavnosti se bavili malí i velcí
Tradiční Zahradní slavnost je opět za námi. Zahrada na Mírové ulici zase po roce ožila velkou společenskou událostí. P.. více
Zveme Vás na Zahradní slavnost
ZŠ T. G. Masaryka zve žáky i jejich rodiče na tradiční Zahradní slavnost. Ta se bude konat v úterý 4. června na zahrad.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den