Adaptační kurz 6. C

V úterý 5. září ráno jsme přišli do školy a přesunuli jsme se do ŠPP, kde jsme hráli hry, dělali jsme zájmovou koláž a seznamovali se se spolužáky a učiteli. Po obědě jsme hráli hru Království a tvořili své vlastní logo na počítačích. Po vaření ve školní kuchyňce jsme si nachystali spaní a šli opékat. Rozdělali jsme oheň, řekli zase něco o sobě a poznávali se. Druhý den dopoledne jsme tiskli svá vlastní a třídní loga na 3D tiskárnách a nažehlili jsme si je na bílá trička. Hráli jsme zase spoustu her a hurá na oběd a domů. Adapťák jsme si užili a jsme rádi, že jsme se seznámili.

Beáta Kaštovská, 6. C


Podobné aktuality

Další vydání školního časopisu
Představujeme Vám další vydání našeho školního časopisu a přejeme příjemné čtení. Skolni-casopis-4Stáhnout.. více
Škola ožila graffiti
Jeho práce znají všichni občané Opavy.  Prochází kolem nich v Městských sadech, v Kateřinkách, na Jasel.. více
Vítězství v turnaji v goalballu
Chlapci 9. ročníku se zúčastnili integrovaného turnaje v goalballu (sport pro sportovce se zrakovým handicapem). Turna.. více
Static overlay
Chcete k nám přihlásit vaše dítě?

Poskytujeme dokonalé vzdělání pro vaše dítě každý den