Adaptační kurz 6. C

V úterý 5. září ráno jsme přišli do školy a přesunuli jsme se do ŠPP, kde jsme hráli hry, dělali jsme zájmovou koláž a seznamovali se se spolužáky a učiteli. Po obědě jsme hráli hru Království a tvořili své vlastní logo na počítačích. Po vaření ve školní kuchyňce jsme si nachystali spaní a šli opékat. Rozdělali jsme oheň, řekli zase něco o sobě a poznávali se. Druhý den dopoledne jsme tiskli svá vlastní a třídní loga na 3D tiskárnách a nažehlili jsme si je na bílá trička. Hráli jsme zase spoustu her a hurá na oběd a domů. Adapťák jsme si užili a jsme rádi, že jsme se seznámili.

Beáta Kaštovská, 6. C

V zeměpisné olympiádě míříme na kraj
Dne 21. února se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. Naši školu reprezentovali Adam Buchta (6. B) v kategorii A, .. více
Projekt EMISE deváťáky zaujal